Skip to main content
coinlist borsası

Coinlist Borsası Tanıtımı – İnternetten 10 Dolar Para Kazan

Bugünkü yazımızda, dijital para alıp satarak internetten para kazanabileceğiniz, gerekli görevleri yaparak da ekstradan 10 dolar kazanabileceğiniz ve bir çok farklı fonksiyonu da bir arada yürütebileceğiniz bir borsa olan Coinlist Borsasını tanıtacağım. Coinlist dijital varlık alım satımı gerçekleştirebileceğiniz bir Amerikan Kripto Para Borsasıdır. Bu borsada önemli bir husus şudur ki fazla kripto para birimi bulunmamasına rağmen kaliteli olarak değerlendirilen dijital para birimleri bulunmaktadır. Bir kaç yıldır faaliyetlerini sürdüren Coinlist Borsası, şu an 35.000.000 Dolarlık hacmi yakalamıştır. Özellikle Twitterın CEO’su Jack DORSEY’in 10 Milyon Dolarlık yatırımının üstüne borsaya olan güven oldukça artmış vaziyettedir.

Söz konusu Coinlist Borsası, File coin’in ön satışını yapması adını oldukça duyurmuş vaziyette idi. Bilmeyen arkadaşlar için açıklanması gerekirse File coin satışından sonra 1 yıl içinde değerini 100 kata kadar çıkartmış bir coindir. Coinlist üzerinden ön satıştan alan kişiler bu süre zarfında yatırdıkları paralarınının 100 katını elde etmiş vaziyetteler. Coinlist borsası üzerinden halen güzel projeli coinlerin ön satışları gerçekleşmektedir. Özellikle son günlerde ülkemizde de oldukça rağbet gören Casper Coin’in ön satışı bu borsa üzerinden yapılmıştır. Meraklısına duyurulur Nisan ayı içerisinde hem Rally Coin’in hem de Mina Coin’in ön satışı gerçekleştirilecektir. Coinlist Dijital Para Borsası’na buradan üye olabilirsiniz.

Coinlist Borsası Airdrobu ile 10 Dolar İnternetten Para Kazan

Coinlist Borsa her ay toplam 20.000 dolar bitcoin üzerinden air drob dağıtmaktadır. Üstelik istenilen işlemleri yaptıkları aynı gün bu air drop hesaplara aktarılmaktadır. Bu airdroba katılabilmek için borsaya üye olup, KYC işlemlerini tamamlamanız ve 100 Dolar Değerinde herhangi bir dijital para üzerinden alım satım işlemi yapmanız yeterlidir. Airdropba katılmak için buradan kayıt yaptırabilirsiniz. Düzenli olarak dağıtılan bu airdrop haricinde bugüne kadar bir çok airdrop gerçekleştirmiş bir borsa olan Coinlist Borsası ödeme kanıtı olarak sizlerle aşağıdaki görseli paylaşıyorum. Ödeme kanıtı da olan bu dijital para borsasını kullanarak internetten para kazanmak bu kadar kolay. Paylaştığım görselden de anlaşılacağı üzere halen tutmakta olduğum bu air droptan yaklaşık olarak 100 dolar kazanmış durumdayım.

coinlist borsası
internetten para kazan

Coinlist Borsası Token Ön Satışı

Coinlist Borsasının ön satışının da daha önce belirttiğimiz üzere File coin üzerinden 100 kat değer kazanmıştı. Bu sebeple Casper Coin, Rally Coin ve Mina Coin gibi hem projeleri ile hem ekipleri ile güçlü olan dijital varlıkların ön satıştan alabilir ve değerlenmesini bekleyebilirsiniz.

Yazımızı sevdi iseniz diğer yazılarımızı ve yakalanılan fırsatları öğrenmek için bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

One thought to “Coinlist Borsası Tanıtımı – İnternetten 10 Dolar Para Kazan”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir