Skip to main content
internetten para kazanma yolları

Money App ile İnternetten Para Kazan

Money App Nedir? 

Günümüzde oldukça yaygınlaşan Money App de dahil internetten para kazandıran uygulamalar, bu korona zamanlarında da popülerliğini arttırmaya devam etmekte. Bu tarz uygulamalar arasında en güvenilir olanlarından birisi de Money App uygulamasıdır. Android ve IOS platformlarından indirebileceğiniz Money App uygulaması bir pazar araştırma uygulamasıdır. Bu uygulama ile oyun oynayarak, uygulama indirerek para kazanmanız mümkün. 

para kazandıran uygulama

Money App ile İnternetten Para Kazan.

Bu uygulamada para kazanmak oldukça olası. Uygulamaya düzgün bir şekilde üye olduktan sonra size verdiği görevleri gerçekleştirmeniz gerekli. Bu görevler uygulama indir, oyun oyna şeklinde, pazar araştırmalarına yöneliktir.  Uygulama her bir görev için size değişen miktarlarda kredi kazandırır. Bu kredi miktarı 100 ile 12500 arasında değişebilmekte. Money App uygulaması her 5.000 kredi için 5 dolar kazandırıyor. 5.000 krediyi doldurduğunuzda uygulama üstünden talep ediyorsunuz ve 3 gün içinde paypal hesabınıza yatırılıyor. 

Benim gibi telefonunuzdan oyun oynamayı seviyorsanız yüksek kredileri çok rahat kazanabilirsiniz. Eğer uygulamanın üstüne biraz düşerseniz bir hafta gibi kısa bir sürede 20-25 dolar internetten para kazan mak mümkün.  (Meraklısına duyrulur; Rise Of Kingdoms’da 17 lvl olunca, 12.250 kredi kazanmak mümkün. (12.25 Dolar) 

Money App Güvenilir mi?

Money App uygulaması Android ve IOS platformlarında yüksek puan almış bir uygulamadır. Ayrıca diğer uygulamalar gibi bir kaç sonra değil, 3 gün içinde paypal hesabınıza göndermeyi garanti ediyor. Eğer siz de boş vakitlerinizde bir kaç dolar kazanmak isterseniz gayet pratik bir uygulama. Özellikle oyun oynayarak ciddi krediler alabilirsiniz, bir hafta içinde 20-25 dolar internetten para kazanma şansınız olur. 

Money App Para Kazanma Kuralları:

Money app uygulamasının sizin gerçek bir kişi olduğunuzu ve dolandırıcılık riskine karşı aldığını önlemleri, resmi internet sitesinde şu şekilde sıralamıştır. 

  • Birden fazla ve / veya sahte hesaplar oluşturmayın.
  • Sahte IP adresini veya VPN kullanmayın.
  • Cihazınızın kimliğini değiştirmeye çalışmayın.
  • Referans kodu ile spam üyeler eklemeyin.
internetten para kazanma yolları

İnternetten Para Kazanmak İle Alakalı İlginizi Çekebilir. 

Bitexen Güvenilir mi?

Felixo Coin Güvenilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir