Skip to main content
Sweat coin nedir, sweatcoin nasıl para kazanılır

Sweat Coin Nedir- Yürüyerek Para Kazan

Sweat coin nedir?

 Sweat coin Güvenilir mi? Bu yazımda bir uygulama ile internetten para kazanmak nasıl olur onu göstereceğim. Sweat coin, Bitcoin benzeri adım sayan bir sanal para birimidir. Cep telefonuna yüklenen uygulama sayesinde adım sayılıyor ve ve atılan her adım karşılığında sweat coin kazanılıyor. Sweat Coin sisteminde atılan her 1000 adım için 1 Sweat Coin elde ediliyor. Kazanılan paralar ise internet harcamalarında kullanılabiliyor ya da sanal döviz bürolarında gerçek paraya dönüştürülebiliyor. 

Sweat Coin Güvenilir mi?

Sweat coin yıllardan beri var olan, artık piyasada kökleşmiş bir firmadır. Yerli ve yabancı kaynaklarda rahatlıkla görebileceğiniz gibi bir çok ödeme kanıtı da bulunmaktadır. Şimdilik sizlere bir youtube kanalından örnek vereceğim isteyenler bu linkten söz konusu kanalın videosunu izleyebilirler. Ayrıca belirtmek isterim ki websitelerinde de açıkça söyledikleri gibi asla ve asla kişisel verilerimizi satmıyorlar. Gerek kurumsal kimliğe sahip olmasından dolayı, gerek de daha önce bir çok kez kendini kanıtlamasından dolayı sweat coin kesinlikle güvenilir bir sistemdir. Diğer aptalca anket doldurma uygulamaları ile kıyaslanmaz bile. 

sweat coin ekşi, sweat coin ıphone xs, sweat coin android kurulumu, sweatcoin ile nasıl para kazanılır

Sweat Coin Sistemine Kayıt ve Kurulumu Nasıl Olur?

Hem Ios hem de Android için rahatlıkla yükleyebileceğiniz kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir. Sweat coin uygulamasını indirip başlattıktan sonra sizden telefon ve e-mail doğrulaması isteyecek. Bu kısa adımları bir kaç dakika içinde hallettikten sonra sweat coin ile yürüyerek internetten para kazanmak için her şey hazır demektir. Bu linkten üye olabilirsiniz. 

Sweat Coin Nasıl Para Kazanılır?

Evet arkadaşlar, sweat coin de bir anda kazanmak diye bir durum yok. Bu uygulamayı harekete geçmek, yürüyüş yapmak, spor yapmak için bir motivasyon olarak görün daha çok. Ancak şunu belirtmeliyim ki işleri gereği yürüyen bir çok meslek grubu var. Örneğin kuryeler, postacılar, kargocular meslekleri dolayısıyla günde 10 km yürüyüşü rahatlıkla aşabiliyorlar. Sweat Coin sisteminde hedefimiz 20.000 sweat coin kazanmak ve bunu gerçek paraya çevirdiğimizde ise karşılığında 1.000 dolar kazanmak oluyor. 

sweatcoin ne kadar

Bu sebeple bu tarz meslek grubunda olan arkadaşlarımız bu uygulamayı yükleyip rahatlıkla para kazanabilirler. Önemle belirteyim sweat coinden de hayatın olağan akışına uygun olarak vermeden kazanmak zor. O sebeple premium özelliği olan “Touble Maker” özelliğini almalıyız. Yıllık olarak alındığında 65,99 olan bu özellik sayesinde günlük olarak 50 sweat coin kazanmak mümkün. Şimdi verilerimizi aldığımıza göre formülleştirelim 

Günlük 50 Sweat Coin X 400 = 20.000 Sweat Coin
20.000 Sweat Coin = 1.000 Dolar
Bu da demek oluyor ki 13 ayda 1.000 dolar, 7.000 Türk Lirası kazanmak mümkün. Yani aylık olarak 550 lira kazanabilirsiniz.

Görüldüğü gibi aylık 550 Türk lirası para kazanmak, söz ettiğim meslek grupları için oldukça kolay. Ama önemle belirtmek istiyorum, sweat coinde kısa vadede kazanılmaz. Uzun vadeli düşünmek, sabırlı olmak, bir gelir kapısı değil de bir motivasyon aracı olarak görmek gerekli. Sweat coin nedir ve sweat coin ile ne kadar para kazanırım sorularının cevanını böylelikler vermiş olduk.

Bunun dışında Bitexen ile İnternetten Para Kazan adlı yazımda da belirttiğim yöntemle de kolay yoldan  exen kazanmak mümkün. Hele ki exenin şu anki değeri 20 Türk Lirası civarındadır. 

Her türlü sorularınızı yorumlarda belirtebilirsiniz. 

One thought to “Sweat Coin Nedir- Yürüyerek Para Kazan”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir