Skip to main content
felixo coin güvenilir mi

Felixo Coin ile İnternetten Para Kazan

Kayıt Olan Herkese 20 Tl değerinde felix coin vermektedir.

Felixo Coin:

Yeni bir internetten para kazanma yazısı ile karşınızdayım. Bugün sizlere çok g üzel kazançlar elde edebileceğiniz ve kazancınızın da git gide artacağını düşündüğüm, değerlenme ihtimalini yüksek bulduğum çok güzel bir siteden bahsedeceğim. Sitemizin ismi felixo.com.

felixo coin güvenilir mi
felixo coin güvenilir mi

Devam etmeden önce belirtmem gerekir ki bu platform, Bitexen yazımda anlattığım gibi bir digital para borsası ve airdrop mantığı ile çalışacak, her yakım sonrası verilecek ödül miktarı azalacaktır. Bu sebeple ilerde para yakmaya başladıklarında değeri inanılmaz artacaktır. Gördüğünüz üzere exen’in değeri bir kaç ayda 5-6 kat arttı. Bu sebeple bu tarz platformlara erkenden girmekte fayda var.

Ayrıca beklemek istemezseniz bile 50-60 tl değerindeki felixo coin kazanabilirsiniz. Kazandığınız Türk Lirasını da 100 Tl’ye çevirip kolaylıkla çekebilirsiniz. Gördüğünüz gib internetten para kazanmak için gayet güzel bir yöntem.

Felixo Coin Nedir?

2018 yılında Microsoft MVP unvanlarına sahip BT Akademi kurucuları Sefer Algan ve Oğuz Yağmur tarafından kuruldu. Borsa, hizmet verdiği iki yıl boyunca kripto para borsası endüstrisinde sayısız kullanıcı dostu ürün geliştirdi. Hızlı ve komisyonsuz transfer sistemi FIP, kripto çek yazma imkanı sağlayan Felink gibi kripto paraların ödeme sistemlerini geliştirme çabalarının yanı sıra düşük komisyon oranları, referans sistemi, airdrop kampanyalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. FLX adında bir kripto parası olan borsa, FLX marj ticareti ve FLX coin kiralama gibi alışılagelmişin dışında hizmetler sunmayı sürdürüyor Alıntı: Felixo Coin Sitemine Nasıl Kayıt Olunur?

Arkadaşlar bu noktayı uzun uzun anlatmak yersiz. Herhangi bir siteye kayıt olmak için yaptığımız gibi, isim soyisim ve e-mail adresleri gereklidir. Para transferi gerçekleştirebileceğimiz bir bir borsaya kayıt olduğumuz için gerçek ad-soyad kullanmanızı tavsiye ederim. Aksi halde sistem sizi bir gerçek kişi olarak algılamayacaktır. Buradan kolaylıkla kayıt olabilirsiniz. Aşağıdaki görselde de gördüğünüz boşlukları doldurmanız kayıt için yeterlidir.

Felixo Hesap Onayı nedir, nasıl yapılır?

Hesabınıza Türk lirası yatırıp çekebilmeniz için hesabınızın onaylanması gerekmektedir. Kayıt aşamasından sonra onay e-postası gelecektir. Görselde gördüğünüz gibi yeşil renkteki E-Postami Onaylaya tıklayın.

Gelen mailde ‘E-Postamı Onayla’ butonunu tıklayınız. Sizi giriş sayfasına yönlendirir. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdikten sonra Güvenlik Risk Bildirim ekranı açılır.

internetten para kazan, bitexen nedir, felixo coin, felixo coin nedir,
internetten para kazan, bitexen nedir, felixo coin, felixo coin nedir,

Buradaki maddeleri onayladıktan sonra 1. Seviye doğrulama ekranı açılır. Telefon Numarası doğrulaması yapınız ve Google Authenticator kurulumunu gerçekleştiriniz.

internetten para kazan, bitexen nedir, felixo coin, felixo coin nedir,
internetten para kazan, bitexen nedir, felixo coin, felixo coin nedir,

Bu işlemleri gerçekleştiren kullanıcılar Seviye1 kullanıcısı olarak kayıt işlemini gerçekleştirmiş olur. Kripto Para transferi yapabilir, Fiat Para transferi yapamazlar. Fiat Para transferi için seviye 2 olarak hesabınızı onaylatmanız gerekir.

Seviye2 hesap onayı için ‘doküman gönder’ butonuna basınız.

çılan sayfada isim doğrulama bilgileri istenir. Birinci satıra isminizi, ikinci satıra soyisminizi, üçüncü satıra TC Kimlik numaranızı yazınız. Doğum tarihinizi ve cinsiyet bilgilerinizi girdikten sonra ileri butonuna tıklayınız.

Açılan sayfada kimlik tipini seçiniz. İlk olarak kimliğinizin ön yüzünü çekiniz. Daha sonra arka yüzünü çekiniz. Son olarak kimliğiniz ile birlikte örnek resimdeki gibi selfie çekerek dokümanları yükleyiniz.

Dokümanları yükledikten sonra ileri butonuna tıklayınız. Açılan sayfada sizden adres doğrulaması istenir.

İlk satıra adresinizi yazınız. Alt kısmında bulunan dosya seç kısmına adresinizi teyit edecek elektrik , su ya da resmi kurumlar tarafından düzenlenmiş ikamet belgesi fotoğrafını yükleyerek doküman gönder butonuna tıklayınız. Hesabınız Felixo tarafından incelenerek onaylandıktan sonra bilgi mesajı gönderilir.

Evet Arkadaşlar bir yazımın daha sonuna geldik. Her türlü soru,sorun ve fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

felixo.com referans linkim: https://www.felixo.com/?ref=90505081

felixo.com Referans kodum: 90505081

3 thoughts to “Felixo Coin ile İnternetten Para Kazan”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir